Tepelná čerpadla vzduch – vzduch

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch představují inteligentní a inovativní spojení klimatizace a zdroje vytápění. Tepelná čerpadla vzduch – vzduch odebírají energii ze vzduchu a předávají ji k dalšímu zpracování.

Image 0 -

Co činí námi nabízená tepelná čerpadla vzduch – vzduch tak unikátními? Kromě jednoduché montáže a obsluhy je jejich hlavní předností ekologická a ekonomická nenáročnost – vychutnejte si i vy příjemné klima ve vaší domácnosti za nízkou cenu!

Tepelná čerpadla vzduch – vzduch nelze využít k ohřevu vody – pro tento účel jsou určena tepelná čerpadla vzduch - voda.


Tepelná čerpadla vzduch – voda

Nabízíme vám tepelná čerpadla vzduch - voda, která využívají energii ze vzduchu představují komplexní systém řešení vytápění vaší domácnosti. Tento typ čerpadel lze použít nejen pro účely vytápění a regulace teploty vzduchu, ale i k ohřevu užitkové vody. Tepelná čerpadla vzduch - voda mají dlouhou životnost, nízkou hlučnost, jednoduché ovládání a především nízké provozní náklady. Proto představují tepelná čerpadla vzduch - voda vysoce efektivní systém, který přináší výrazné úspory, ať už je využijete pro vytápění, ohřev užitkové vody nebo podlahové vytápění.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -


Níže si můžete prohlédnout katalogy námi nabízených tepelných čerpadel:

Tepelné čerpadlo FUJITSU Waterstage

Tepelná čerpadla Fujitsu vyvíjí s cílem ohřívat vodu na vytápění a TUV při využití neomezených termálních zdrojů z ovzduší. Velký výběr systémů ohřevu vody od podlahového vytápění až k vytápění radiátory, dodávky TUV a ohřevu vody pro bazény.Tepelné čerpadlo NeoRé

Tepelné čerpadlo vzduch / voda v kombinaci s vnější jednotkou Fujitsu. Vnitřní jednotka NeoRé.Tepelná čerpadla vzduch / voda - LG