Chytrá regulace LOXONE

Největší výhodou oproti konkurenčním řídícím systémům je, že systém LOXONE můžete ovládat i vzdáleně přes mobil nebo PC. Veškeré změny probíhají online a v aplikaci vždy vidíte okamžitou odezvu a stav jednotlivých požadavků. Vzdáleně můžete ovládat osvětlení, rolety, žaluzie, topení, garážová vrata i komunikovat přes Interkom s návštěvou u vchodu aniž byste byli doma. 

Chytrá regulace LOXONE je vhodná jak pro byty, rodinné domy tak i pro komerční aplikace jako například řízení klimatizací, VZT, kotelen, výměníkových stanic i celých výrobních linek.

  • U rodinných domů a bytů lze ovládat  osvětlení, žaluzie, rolety, topení, garážová vrata, přístupový systém včetně NFC přístupu i zabezpečení pomocí záplavových čidel, kouřových a teplotních senzorů.
  • U firemních aplikací lze řídit docházkový systém, řízení různých větracích a chladicích systémů i procesy výroby. Samozřejmostí je přístup přes NFC Tagy, vstupní kódy jak časově tak i kalendářně nastavitelné.
  • Další výhodou regulace LOXONE je možná komunikace s externími zařízeními přes rozhraní ModBus, KNX, RS232, RS485 a další.

Pro bližší informace o jednotlivých funkcích a možnostech klikněte na příslušný článek...

Osvětlení

05.01.2022

Ovládání osvětlení pomocí regulace LOXONE je velmi jednoduché a lze ho v průběhu života jednoduše měnit. Ovládání je pomocí Touch tlačítek nebo aplikace, ve které je možné přiřadit různá světla a LED pásky ke konkrétním náladám. Výhodou regulace LOXONE je, že přes programovací software lze naprogramovat jak budou jednotlivé světla svítit jak v...

Inteligentní přístup pomocí LOXONE Intercomu je velmi komfortní. Komunikace probíhá pomocí video hovoru v HD kvalitě se 120° širokoúhlým objektivem, vestavěným skrytým reproduktorem a kvalitním mikrofonem pro čistý zvuk. Intercom má vestavěný detektor přítomnosti, který okamžitě zajistí, že víte kdo je u dveří. Intercom je určen pro venkovní...

Audio

04.01.2022

Audio server má v domě i v kanceláři velké množství využití. Základem je výkonný zesilovač pro přehrávání hudby jak z internetu přes Spotify, Tuneln, Apple AirPlay 2 tak i z vestavěné Micro SD karty. Další možnosti využití jsou buzení oblíbenou hudbou, komunikace s vchodovým Intercomem, komunikace s rodinou v domě přes textové zprávy převedené na...

Topení

04.01.2022

Pomocí prvků LOXONE lze ovládat podlahové topení i radiátory. Řízení je pomocí Tree nebo Air hlavic. Tree hlavice jsou v kabelovém provedení, Air hlavice jsou bezdrátové. Řízení probíhá přes mini server s programem. Nastavení parametrů je samozřejmě možné přes PC i mobil.

Regulací LOXONE můžete řídit předokenní žaluzie, venkovní rolety, markýzy a pergoly jak automaticky tak ručně. Výhodou automatického ovládání je její řízení podle počasí a požadované teploty v daném prostoru. Automatické ovládání funguje dle časových plánů nebo od budíku. Při zazvonění budíku žaluzie nebo rolety provedou požadované nastavení pro...